close
دانلود آهنگ جدید
پرینتر سه‌ بعدی ونهاو مدل Duplicator i3 PLUS

پرینتر سه‌ بعدی ونهاو مدل Duplicator i3 PLUS 


قیمت محصول : 10000000 تومان


برند : Miscellaneous


برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.
پرینتر سه‌ بعدی ونهاو مدل Duplicator i3 PLUS


 


نقد و بررسی تخصصی

شرکت ونهاو که به ساخت نسخه‌های کپی از پرینترهای سه‌بعدی  کارآمد معروف است این بار دست به ساخت پرینتر سه‌بعدی Duplicator i3 PLUS 3D  زده که شاید یک همه فن حریف نباشد؛ اما در برابر قابلیت هایی که ارائه می کند، از قیمت خوبی برخوردار است . سیاست شرکت ونهاو از تولید نسخه‌ی کپی متفاوت است و این شرکت عرضه محصول باکیفیت و زیر قیمت را مدنظر دارد. مدل Duplicator i3 PLUS 3D ، در بین پرینترهای رده میانی و دستکتاپ قرار می‌گیرد که از یک نازل برای پرینت طرح استفاده می‌کند؛ علیرغم ابعاد کوچک این پرینتر سه‌بعدی توانایی‌های درخور توجهی در چنته دارد و با دقت چاپ 100 میکرونی، می‌تواند طرح‌ها را با ظرافت خاصی به چاپ برساند. با ما در ادامه‌ی این معرفی همراه باشد.

طراحی و ساخت

پرینتر سه‌بعدی Duplicator i3 PLUS 3D شرکت ونهاو، برخلاف بیشتر پرینترهای سه‌بعدی، در شکل و شمایل یک مکعب جادویی طراحی نشده است. این دستگاه ابعادی 400 × 410 × 400 میلی‌متری دارد و وزن آن در حدود 10 کیلوگرم است. بدنه فلزی و قطعات باکیفیت بکار رفته در Duplicator i3 PLUS 3D،  آن را به دستگاهی بادوام تبدیل کرده است.در وسط دستگاه یک صفحه‌نمایش LCD تعبیه‌شده که به کاربر امکان اعمال تنظیمات و مشاهده‌ی پیام‌ها  را می‌دهد. این دستگاه پرینتر سه بعدی در برابر قابلیت هایی که دارد، از ابعاد کوچک تری برخوردار است و فضای چندانی را برای نصب نمی طلبد.

قابلیت‌ها

پرینتر سه‌بعدی Duplicator i3 PLUS 3D ابعاد کوچکی دارد و همین امر باعث فریب کاربران شده است؛ برخلاف ابعاد، این دستگاه عملکرد قابل‌ملاحظه‌ای دارد و کیفیتی که شرکت ونهاو همیشه سرحوله ی محصولات خود قرار داده، را بر دوش دارد. این پرینتر سه‌بعدی از یک نازل برای چاپ طرح استفاده می‌کند و سرعت آن از 10~ 70 میلی‌متر بر ثانیه متغیر است. ابعاد چاپ در این پرینتر سه‌بعدی 18 × 20 × 20 سانتی‌متر است که در همراهی با دقت 100 میکرون، طرح‌هایی با دقت بالا به چاپ می‌رساند.

نازل پرینتر سه‌بعدی Duplicator i3 PLUS 3D قطر 0.4 میلی‌متری دارد و کاربر می‌تواند از فیلامنت هایی با ضخامت 1.75 میلی‌متر استفاده کند. نوع فیلامنت های قابل‌استفاده در این پرینتر ونهاو شامل PLA, ABS, Nylon, HIPS,Wood,Flex, PVA, Conductive  می‌شوند از دیگر ویژگی‌های مهم این پرینتر سه‌بعدی، نرم‌افزار آن است. این نرم‌افزار که CURA  نام دارد و رابط کاربری آسان از مزیت‌های آن محسوب می‌شود. فایل‌های ورودی پرینتر سه‌بعدی ونهاو STL، DAE, AMF و OBJ هستند. اتصالات این دستگاه از طریق کابل USB و شیار کارت حافظه انجام می‌شود.

نتیجه‌گیری

شرکت ونهاو با معرفی نسخه‌های کپی از پرینترهای سه‌بعدی به نامی آشنا بدل شد اما  این شرکت با رعایت کیفیت بود که به محبوبیت دست یافت و از این‌سو؛ پرینتر سه‌بعدی Duplicator i3 PLUS 3D  از این قاعده مستثنی نیست و کیفیت همیشگی این شرکت را به دوش می‌کشد. این پرینتر شاید در بین رقیبان هم رده، بهترین نباشد؛ اما بدون شک در برابر قابلیت هایی که دارد از قیمت معقولی برخوردار است. مدل Duplicator i3 PLUS 3D  که در بین پرینترهای رده میانی دسکتاپ قرار می‌گیرد ازنظر ابعادی کوچک است و فضای زیادی را اشغال نمی‌کند. ابعاد پرینت این دستگاه 18 × 20 × 20 سانتی‌متر است؛ بنابراین پیشنهاد می‌شود قبل از خرید، ابعاد طرح‌های خود را در نظر بگیرید تا از آن بزرگ‌تر نباشند. دقت پرینتر در حالت عادی 100 میکرون است. شرکت ونهاو برنامه CURA را به همراه این پرینتر سه‌بعدی عرضه می‌کند که متن‌باز است و همین امر باعث افزایش انعطاف‌پذیری آن در چاپ طرح‌های متفاوت شده است.


 


برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.
تصاویر بیشتر

پرینتر سه‌ بعدی ونهاو مدل Duplicator i3 PLUS
پرینتر سه‌ بعدی ونهاو مدل Duplicator i3 PLUS