close
دانلود آهنگ جدید
تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار تست قند خون بیورر مدل GL42

تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار تست قند خون بیورر مدل GL42 


قیمت محصول : 290000 تومان


برند : Beurer


برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.
تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار تست قند خون بیورر مدل GL42


 


نقد و بررسی تخصصی

بیماری دیابت یا قند خون بالا ازجمله شایع‌ترین بیماری‌ها است که بیشتر با بالا رفتن سن به وجود می‌آید اما می‌تواند افراد را در هر سنی درگیر خود کند. نکته‌ای در کنترل قند خون بسیار اهمیت دارد، اندازه‌گیری مرتب قند توسط دستگاه مخصوص این کار است. خوشبختانه دستگاه‌های تست قند خون متنوعی در بازار وجود دارند که هر کس با توجه به نیاز خود می‌تواند یکی از آن‌ها را انتخاب کند. اما چیزی که مهم است دقت دستگاه است که باید مدنظر گرفته شود. کمپانی آلمانی «بیور» (Beurer) از سال 1919 در زمینه‌ی ابزارهای مربوط به‌ سلامتی فعالیت می‌کند و محصولات آن توانسته‌اند جایزه‌های مختلفی را دریافت کنند. تست قند خون بیور مدل GL42 نیز یکی از تولیدات این شرکت است که به‌عنوان یک وسیله همراه برای اندازه‌گیری مرتب قند خون استفاده می‌شود. در ادامه با ویژگی‌های این دستگاه بیشتر آشنا شوید.

جعبه‌گشایی

روی دستگاه دو دکمه‌ی روشن/خاموش و دکمه‌ی تعیین حالت تست وجود دارد. در لبه‌ی کنار هم دکمه‌های مثبت و منفی برای انجام تنظیمات دستگاه دیده می‌شوند. پشت دستگاه محفظه‌ی باتری وجود دارد که به شکل کشویی بیرون می‌آید و یک عدد باتری سکه‌ای مدل CR2032 داخل آن جای می‌گیرد. هنگامی که نشانگر باتری روی صفحه ظاهر شود، باید باتری را تعویض کرد. هر باتری تقریباً برای 1000 بار اندازه‌گیری عمر می‌کند. برای جلوگیری از تخلیه‌ی ناخواسته‌ی باتری در صورتی که دستگاه به حال خود رها شود بعد از دو دقیقه دستگاه به شکل خودکار خاموش می‌شود. داخل جعبه‌ی کالا، علاوه بر خود دستگاه، قلم سوزن زنی، 10 عدد سوزن، 10 عدد نوار تست و یک عدد باتری وجود دارد. مجموعه‌ی این لوازم داخل یک کیف پارچه‌ای عرضه می‌شوند. داخل دفترچه راهنمای کالا، نحوه‌ی صحیح استفاده از آن درج شده است. متأسفانه دفترچه راهنما به زبان انگلیسی است و برخلاف بعضی مدل‌ها دفترچه راهنمای فارسی موجود نیست. در اینجا نحوه‌ی استفاده‌ی صحیح از دستگاه توضیح داده می‌شود.

راهنمای استفاده

وقتی برای اولین بار دستگاه را روشن می‌کنید، باید زمان و تاریخ آن تنظیم شود. این کار برای مراجعات بعدی به نتایج تست‌های انجام‌شده ضروری است. برای تغییر تنظیمات زمان و تاریخ باید دکمه‌های مثبت و روشن/خاموش را با هم برای چند ثانیه نگه داشت. برای اندازه‌گیری میزان قند خون ابتدا باید قلم سوزن زنی آماده شود. برای این کار باید سر قلم را به شکل پیچی باز کرد و یک عدد لنست (سوزن) را داخل آن فرو کرد و سر قلم را مجدداً بست.

 با چرخاندن سر قلم می‌توان شدت پرتاب سوزن و در نتیجه عمق فرورفتن سوزن داخل انگشت را تنظیم کرد. یک سری دیگر نیز برای قلم وجود دارد که برای نمونه‌گیری از قسمت‌هایی غیر از انگشتان مانند بازو و کف دست استفاده می‌شود. برای شروع تست باید یک عدد از نوارهای تست را داخل شیار دستگاه قرار داد تا دستگاه به شکل خودکار روشن شود. در صورت قرار گرفتن نوار صحیح داخل دستگاه علامت دست روی صفحه چشمک می‌زند. در این مرحله باید توسط قلم سوزن زنی که از قبل آماده شده، سر یکی از انگشتان را سوراخ کرد.

مقدار خون در دقت اندازه‌گیری تأثیر زیادی دارد و یکی از پارامترهای تعیین‌کننده در دستگاه‌های تست قند خون است. خوشبختانه Beurer GL42 تنها به 0.6 میکرولیتر خون نیاز داد که معادل یک قطره‌ی کوچک است. با قرار دادن این مقدار خون روی شیار نوار تست، خون به داخل شیار کشیده می‌شود و شمارشگر دستگاه شروع به شمارش از عدد 5 می‌کند و بعد از پنج ثانیه نتیجه روی صفحه ظاهر می‌شود. عدد نمایش داده شده روی صفحه کاملاً بزرگ است و برای افراد با ضعف بینایی هم خوانایی دارد. می‌توان واحد نمایش قند خون را بین میلی‌گرم بر دسی لیتر و میلی مول بر لیتر تغییر داد.

BBeurer GL42 دارای قابلیت لیبل گذاری روی نتایج تست‌ها است تا در مراجعات بعدی به حافظه، مشخص شود هر تست در چه شرایطی انجام شده است. اگر اندازه‌گیری در حالت ناشتا انجام شده باید کلید دارای علامت سیب را یک بار فشرد و اگر بعد از غذا خوردن بوده باید این کلید را دوبار فشرد. با سه بار فشردن دکمه، نتیجه در حالت عمومی لیبل گذاری شده و داخل حافظه‌ی دستگاه ذخیره می‌شود. توجه داشته باشید که لیبل گذاری تنها پس از نمایش نتیجه امکان‌پذیر است و در مراجعات بعدی نمی‌توان آن را تغییر داد. نتایج تست‌ها همراه با زمان و تاریخ آن‌ها به شکل خودکار داخل حافظه‌ی دستگاه ذخیره می‌شود.

حافظه

حافظه‌ی Beurer GL42 قابلیت ذخیره 480 تست را دارد. هنگامی که حافظه پر شود، با هر بار اندازه‌گیری، قدیمی‌ترین تست پاک می‌شود و نتیجه‌ی جدید جایگزین آن می‌شود. البته خود شخص نیز می‌تواند حافظه را به‌یک‌باره خالی کند. متأسفانه امکان پاک کردن تعداد مشخصی از تست‌ها وجود ندارد. برای پاک کردن کل حافظه باید دکمه‌های منفی و روشن/خاموش با هم برای چند ثانیه نگه داشته شوند. با فراخوانی حافظه آخرین نتیجه نمایش داده می‌شود. برای مشاهده‌ی تست‌های قبلی باید کلید منفی فشرده شود.

 Beurer GL42 قادر به میانگین‌گیری از نتایج نیز است. این میانگین‌ها برای تست‌های اندازه‌گیری شده در 7، 14، 30 و 90 روز اخیر انجام می‌شود. هنگامی که دستگاه روشن است با فشردن دکمه‌ی مثبت میانگین نتایج 7 روز اخیر نمایش داده می‌شود. با فشردن مجدد این دکمه می‌توان میانگین‌های دو هفته‌ی اخیر، ماه اخیر و سه ماه اخیر را نیز مشاهده کرد. اما قابلیت جالب Beurer GL42 این است که می‌تواند میانگین وعده‌های ناشتا و غیر ناشتا را نیز طبق لیبل گذاری‌های انجام‌شده محاسبه کند. با فشردن مکرر دکمه‌ی مثبت بعد از میانگین سه ماه اخیر، میانگین تست‌های ناشتا و سپس تست‌های غیرناشتا در بازه‌های زمانی مختلف به ترتیب به نمایش درمی‌آیند. البته راه سریع‌تری هم وجود دارد و آن فشردن دکمه‌ی سیب هنگام نمایش میانگین است.

نوار تست

نوارهایی که برای اندازه‌گیری تست انجام می‌شوند باید با مدل دستگاه همخوانی داشته باشند. برای این دستگاه نوار Beurer GL42 مناسب است که خوشبختانه دو بسته‌ی 50 عددی از آن همراه دستگاه ارائه شده و نیازهای شخص را تا مدت‌ها برآورده می‌کند. این نوارها احتیاج به واردکردن کد برای شناسایی نوع نوار ندارند و بلافاصله بعد از قرار دادن آن‌ها داخل شیار دستگاه، قابل‌استفاده هستند. نوار تست از سه بخش تشکیل شده است. سر نوار که به شکل مستطیلی است و دارای شیاری برای قرار دادن نمونه‌ی خون است. انتهای نوار دارای خط‌هایی موازی است که باید داخل شیار دستگاه قرار بگیرند. نوار را باید از قسمت وسط در دست گرفت و لمس قسمت‌های ابتدایی و انتهایی ممکن است باعث بروز خطا شود. فلش روی نوار جهت صحیح قرار دادن آن داخل دستگاه را نشان می‌دهد. در استفاده از نوارهای تست نکاتی است که باید به آن‌ها توجه کرد. از هر کدام از نوارها فقط یک بار باید استفاده کرد. بعد از برداشتن یک نوار از ظرف نوارها باید فوراً در ظرف را بست. تا سه ماه بعد از اینکه در ظرف نوارها برای اولین بار باز شود می‌توان از آن‌ها استفاده کرد و پس از آن نتایج اندازه‌گیری شده قابل‌اعتماد نیستند. استفاده از نوارهای تاریخ انقضا گذشته باعث اشتباه اندازه‌گیری می‌شود.

جمع‌بندی

Beurer GL42 با استاندارد EN 61326 اروپا مطابقت دارد و از این جهت نتایج آن قابل‌اعتماد هستند. ویژگی‌هایی که Beurer GL42 را متمایز می‌کند شامل حافظه‌ی زیاد، مقدار خون موردنیاز کم، قابلیت تعیین وضعیت انجام تست و قابلیت میانگین‌گیری از نتایج و دقت بالا است. بنابراین با ابعاد مناسبی که GL42 دارد می‌توان داخل کیف، آن را با خود به هرجایی برد و برای اندازه‌گیری مرتب قند خون و در نتیجه کنترل وضعیت بیماری استفاده کرد.


 


برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.
تصاویر بیشتر

تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار تست قند خون بیورر مدل GL42
تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار تست قند خون بیورر مدل GL42

 


 

تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار ... ...رتبه: ۴٫۱ - ‏۹ نقدخرید اینترنتی تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار تست قند خون بیورر مدل GL42 و قیمت انواع تست قند خون بیورر از فروشگاه آنلاین ...

تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار ...

تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار تست قند خون بیورر مدل GL42 Beurer GL42 Blood glucose monitor With Two Beurer GL42 Blood ...


نوار تست قند خون بیورر GL42 - ایمالزرتبه: ۳٫۵ - ‏۴ رأی - ‏‎ریال ۹۰۰٬۰۰۰ تا ‎ریال ۱٬۴۰۰٬۰۰۰نوار تست قند خون بیورر مدل GL42 Beurer GL42 Blood Glucose Meter Test Strips گارانتی اصالت و ... نوار تست قند خون مدل GL42 بیورر ۵۰ عددی وضعیت: نا موجود.

لیست قیمت تست قند خون بیورر مدل GL42 | ترب


‎ریال ۴۰۰٬۰۰۰ تا ‎ریال ۲٬۷۵۰٬۰۰۰
خرید تست قند خون بیورر مدل GL42 ، خرید Beurer GL42 Blood Sugar Meter ... دستگاه تست قند خون آرکری مدل Glucocard 01 Mini به همراه یک بسته نوار تست50 عددی ...

نوار تست قند خون 50 عددی GL42 بیورر Beurer - تهران کالا

نوار تست قند خون GL42 بیورر Beurer در بسته بندی 50 عددی با دمای نگهداری ... نوار تست قند خون 50 عددی بیورر Beurer مدل GL42 محصولی بهداشتی-طبی تهیه شده با ... این مجموعه شامل پکیج 50 عددی نوار تست قند خون در دو قوطی درب دار 25 عددی مجزا می ...


تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار ...

جدیدترین مدل های تست قند خون با بهترین قیمت , خرید اینترنتی تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار تست قند خون بیورر مدل GL42 ,


نوار تست قند خون بیورر مدل GL42 | Beurer GL42 Blood ...

Beurer GL42 Blood Glucose Meter Test Strips نوار تست قند خون بیورر مدل GL42. ... داخل هر بسته دو ظرف 25 عددی نوار یعنی کلاً 50 عدد نوار تست قرار دارد. ... می‌شود نباید مدت زیادی باز بماند زیرا با ورود رطوبت به داخل ظرف، کیفیت نوارها افت می‌کند.


مشخصات، قیمت و خرید نوار تست قند خون GL42 بیورر – ...

نوار تست قند خون 50 عددی بیورر Beurer مدل GL42 محصولی بهداشتی-طبی تهیه شده با ... بیماری دیابت یا قند خون بالا ازجمله شایع‌ ترین بیماری‌ها است که بیشتر با بالا رفتن سن ... داخل هر بسته دو ظرف ۲۵ عددی نوار یعنی کلاً ۵۰ عدد نوار تست قرار دارد.


تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار ...

تست قند خون «بیورر» (Beurer) مدل «GL42» دارای 480 مورد حافظه، قابلیت تعیین وضعیت انجام تست، قابلیت میانگین‌گیری از نتایج بوده و با تنها 0.6 میکرو لیتر ...

تصاویر بیشتر برای تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار تست قند خون بیورر مدل GL42گزارش شدگزارش تصاویراز بازخورد شما متشکریم. گزارش یک تصویر دیگرلطفاًً تصویر توهین آمیز را گزارش دهید. لغوتمام(function(){var a=document.querySelector("#taw"),b=document.querySelector("#topstuff");if(a&&!a.clientHeight&&b&&!b.clientHeight)for(var c=document.querySelector("#rso").children,d=0;d
تست قند خون بیورر مدل GL42 | لندیکا

با توجه به سن افراد و شیوع بیماری قند خون شرکت بیورر دستگاه GL42 را تولید و طراحی کرد. ... تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه 50 عدد سوزن تست ایکان one cell ... این دستگاه دارای دو دکمه می باشد دکمه بزرگتر برای روشن و خاموش کردن دستگاه است و ... حال برای تست باید یک عدد نوار تست را در داخل شیاری که در بالای دستگاه ...


نوار تست قندخون بیورر GL-42 - ایران دیابت|پیشگیری و ...

حاوی 50 عدد نوار تست بدون نیاز به کدگذاری خون مورد نیاز 0.6 میکرولیتر. ... نوار تست قندخون beurer GL-42 در دو بسته 25 عددی عرضه می گردد. Custom tab. This is a ...


خرید 34 مدل دستگاه تست قند خون [ حرفه ای و دیجیتالی ] با ...

۹ بهمن ۱۳۹۷ - دستگاه‌های قند خون در قدیم سایز بزرگی داشتند و نتیجه را با تاخیر ... خرید تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار تست قند خون ...


قیمت خرید 38 مدل دستگاه تست قند خون و دیابت [ گلوکومتر ] ...

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - خرید دستگاه تست قند خون بایونیم مدل GM110 به همراه یک بسته نوار ..... قیمت تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار تست قند ...


نوار تست قند خون بیورر مدل GL42 | | باماپی

... تهیه شوند. نوارهای تست GL42 برای دستگاه تست قند خون Beurer GL42 طراحی. ... داخل هر بسته دو ظرف 25 عددی نوار یعنی کلاً 50 عدد نوار تست قرار دارد. بعد از باز ...


لیست قیمت انواع تست قند خون در بازار - دلگرمرتبه: ۵ - ‏۲ رأی۶ روز پیش - در این بخش قیمت انواع دستگاه تست قند خون شامل : بیورر (Beurer)، اکیو ... تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار تست قند خون ...

نوارتست قندخون الگانس جدید(50عددی) – دیاطب | فروشگاه ...

دستگاه‌های تست قند خون برای اندازه‌گیری قند خون به نوار تست احتیاج دارند که ... نوار تست قند الگانس در بسته بندی 50 عددی در دو قوطی جداگانه دارای درب می ... مناسب برای استفاده در دستگاه تست قند خون مدل های CT-X10، CT-X11 و CT-X12 ... البته این معیارها آزمایشگاهی هستند و با دستگاه گلوکومتر نباید به تشخیص دیابت پرداخت.


تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته 50 تایی نوار ...

خرید اینترنتی تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته 50 تایی نوار تست قند ... زمانی 7، 14، 30 و 90 روز ، - به همراه دو بسته 50 عددی نوار تست بیورر مدل GL42.


نوار تست قند خون بیورر مدل GL42 - تجهیزات پزشکی خانگی

فروشگاه اینترنتی دیجیت بازار ، نوار تست قند خون Beurer GL42 را با تضمین .... این نوار در بسته های 50 عددی و دو مدل TD-4224 و TD-3217 را همزمان ساپورت می کند و ...


نوار تست قند خون مدل GL42 بیورر ۵۰ عددی | داروخانه آنلاین ...

نوار تست قند خون مدل Gl42 بیورر مناسب برای دستگاه تست قند خون بیورر می باشد. خرید این ... شناسه محصول : Beurer Glucose Test Strips GL42 50 Pcs. قیمت :


قیمت خرید و فروش دستگاه تست قند خون بیور-beurer GL42 ...

تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار تست قند خون بیورر مدل GL42 Beurer GL42 Blood glucose monitor With Two Beurer GL42 Blood ...


تست قند خون بيورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددي نوار ...

خرید اینترنتی تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار تست قند خون بیورر مدل GL42 و قیمت انواع تست قند خون بیورر از فروشگاه آنلاین باهیکا.


بهترین قیمت فروش تست قند خون Blood Sugar Meter | ...

تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار تست قند خون بیورر مدل ... دستگاه تست قند خون ایکان مدل On Call Plus G113-111 به همراه دو بسته نوار ...


دستگاه برای فشردن قند

با پرداخت هزینه 50 عدد نوار ، 10 عدد سوزن و سوزن زن ، دستگاه تست قند خون را به صورت رایگان تقدیم ... تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار .


محصولات دیابت | سلامت سازان

فشارسنج دیجیتال بازويي بیورر BM47 ... تست قند خون بيورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددي نوار تست قند خون ... دستگاه تست قندخون بایونیم با نوار GM110.


دستگاه تست قند خون بیورر مدل GL 42 | کالا طب سلامت فروش ...رتبه: ۵ - ‏ نقد۱ اسفند ۱۳۹۷ - خرید همراه با یک بسته نوار تست قند خون مخصوص این دستگاه امکانپذیر است. ... دستگاه تست قند خون «بیورر» (Beurer) مدل «GL42» دارای ۴۸۰ مورد حافظه، ... خوشبختانه دو بسته‌ی ۵۰ عددی نوار تست قند خون مناسب این دستگاه هم همراه آن ارائه می‌شود که احتیاج ... دستگاه تست قند خون زیکلاس مد مدل TD-4267 (با 50 عدد نوار).

دستگاه تست خون - De Vroedt Stukadoorsbedrijf

دستگاه تست قند خون مدل GL 42 beurer کنترل حجم خون:فقط با میزان کافی ... دستگاه تست قند خون اینفوپیا مدل EasyGluco به همراه ۴ بسته نوار ۲۵ عددی 35از 13.


دستگاه تست قند خون آرکری مدل GLUCOCARD-01 به همراه یک ...

جدیدترین مدل‌های تست قند خون آرکری با بهترین قیمت در دیجی‌کالا. ... تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار تست قند خون بیورر مدل GL42.


کاوینو | تست قند خون

دستگاه تست قند خون ایکان مدل On Call Plus G113-111 به همراه یک بسته نوار ... تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار تست قند خون بیورر مدل ...


نوار تست قند خون بیورر مدل GL42 | فروشگاه اینترنتی ...

نوار تست قند خون بیورر مدل GL42 توسط شرکت معتبر آلمانی بیورر (Beurer) برای استفاده در دستگاه تست قند ... درون بسته دو عدد ظرف ۲۵ عددی نوار تست قند وجود دارد.


تست قند خون - فروشگاه حراجی آنلاین

دستگاه تست قند خون ایکان مدل On Call Plus G113-111 به همراه دو بسته. دستگاه تست ... تست قند خون بیورر مدل GL42- Beurer GL42 Blood Sugar Meter. تست قند خون ... دستگاه تست قند خون گالا مدل TD4277 به همراه یک بسته نوار 50 عددی. 100,000 ...


فروش نوارتست قند خون بیورر GL42 - محصولات پزشکی مانیا ...

نوارهای تست GL42 برای دستگاه تست قند خون Beurer GL42 طراحی شده‌اند و برای سایر مدل‌های ... داخل هر بسته دو ظرف 25 عددی نوار یعنی کلاً 50 عدد نوار تست قرار دارد.


نقد و بررسی اجمالی نوار تست قند خون بیورر مدل GL42

۲۸ مهر ۱۳۹۷ - نوارهای تست GL42 برای دستگاه تست قند خون Beurer GL42 طراحی شده‌اند و برای ... داخل هر بسته دو ظرف 25 عددی نوار یعنی کلاً 50 عدد نوار تست قرار دارد. ... مدت زیادی باز بماند زیرا با ورود رطوبت به داخل ظرف، کیفیت نوارها افت می‌کند.


ارزان ترین قیمت نوار تست قند خون بیورر GTS50 GL30 ...

... نوار تست قند خون. نوار-تست-نمایشگر-قند-خون-بیورر-GL42 beurer.jpg ... بسته 50 تائي نوار تست قند خون مخصوص دستگاه هاي GL30 & BGL40 با مشخصات ذيل:


نوار تست قند خون بیورر مدل GL42 - تجهیزات پزشکی ...

نوارهای تست بیورر مدل GL42 برای دستگاه تست قند خون بیورر مدل GL42 طراحی ... داخل هر بسته دو محفظه 25 عددی نوار (درکل 50 عدد) قرار دارد و فقط برای دستگاه GL42 ... باز بماند زیرا با ورود رطوبت و گرد خاک به داخل ظرف، کیفیت نوارها افت می‌کند.


تست قند خون بیورر مدل GL42 - دانلود , اخبار

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - دستگاه تست قند خون کاملا نو و سالم به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار تست قند خون بیورر مدل GL42 دارای سوزن و نوار مخصوص رایگان کیفیت عالی


دستگاه تست قند خون دیجیتالی GL42 بیورر

توضیحات: دستگاه تست قندخون بیورر Beurer مدل GL42 وسیله ای کوچک و جمع و جور مناسب برای اندازه گیری ... 10 امتیاز وفاداری با خرید این محصول دریافت میکنید.


تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار ...

تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار تست قند خون بیورر مدل GL42 Beurer GL42 تست قند خون بیورر (Beurer) مدل GL42 دارای 480 مورد حافظه، ...


نوار تست قند خون بيورر GL42 - آریا طب

حاوی 50 عدد نوار تست در دو ظرف 25 عددی می باشد. یکبار مصرف و بهداشتی است. مناسب جهت استفاده با دستگاه تست قند خون بیورر مدل GL42; قابلیت خون گیری آسان ... کالیبره پلاسما; همراه با یک بسته نوار تست قند خون ،مخصوص این دستگاه است.


قلم لانست زن اکیوچک – دیاطب | فروشگاه کالای پزشکی

مدل accu-chek softclix کم درد ترین قلم لانست موجود در دنیا ... قابلیت تنظیم در ۱۱ درجه مختلف بسته به ضخامت پوست; سیستم ایمن و ... این سوزان دو پر بوده و به بقیه قلم های دستگاه های تست قند خون بغیر از اکیوچک متصل نمی ... نوارتست قندخون گلوکوکارد 01 آرکری (50عددی) ... دستگاه تست قندخون بیورر (مدل:GL42 - نوار50عددی) ...


دستگاه تست قندخون کلور چک مدل TD-4230 به همراه یک بسته ...

قیمت مناسب دستگاه تست قندخون کلور چک مدل TD-4230 به همراه یک بسته نوار تست و سوزن و ... دستگاه تست قند خون گالا مدل TD4277 به همراه یک بسته نوار ۵۰ عددی.


نوار_قند_خون hashtag on Instagram - Photos and Videos - ...

نوار دستگاه تست قند خون ایزی گلوکو با بسته بندی غیر قابل نفوذ و ضد ضربه ، دارای ... نوار تست قند خون بیورر مدل GL42 نوارهای تست قند خون ازجمله اقلام مصرفی دستگاه‌های ... داخل هر بسته دو ظرف 25 عددی نوار یعنی کلاً 50 عدد نوار تست قرار دارد.


قند_خون_بالا в Инстаграм новые фото в instagram ...

سنجش میانگین میزان قند خون در طی دو تا سه ماه گذشته با انجام آزمایش A1C آزمایش قند ...... نوار تست قند خون اینفوپیا مدلEasyGluco - بسته 50 عددی دستگاه تست قند خون ... نوار تست قند خون بیورر مدل GL42 نوارهای تست قند خون ازجمله اقلام مصرفی ...


تست قند خون تست قند خون - اقتصادبان

تست قند خون ايکان مدل On Call Plus G113-111 به همراه دو بسته نوار تست مدل On ... تست قند خون بيورر مدل GL 42 به همراه بسته‌ي 50 عددي نوار تست قند خون بيورر مدل ...


دستگاه تست قند بیورر-Beurer BLOOD GLUCOSE model ...

موجود. ناموجود. دستگاه تست قند بیورر-Beurer BLOOD GLUCOSE model:Gl42 ... 102,000 تومان. افزودن به سبد خرید. نوع محصول, دستگاه تست قند خون مدل GL 42 beurer. تعداد در بسته, 1 ... با خرید دو عدد نوار تست قند خون دستگاه تست قند خون را رایگان تحویل بگیرید ... اکواچک نوار پرفورما 50 عددی-Accu-Chek Performa No 50.


دستگاه برای فشردن قند - Ausspann

بررسی دستگاه اندازه گیری قندخون بایونیم (bionime) مدل gm110. شما بر اساس علائم ... تست قند خون بيورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددي نوار ... روی دستگاه دو ...


قیمت خرید نوار تست قند خون گالا - فروشگاه تجهیزات ...

نوار تست قند خون گالا شامل یک بسته 50 عددی نوار تست می باشد و مخصوص ... داده می شود نتیجه بر اساس واکنش گلوکز خون موجود در نمونه با نوار تست محاسبه می شود.


تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار ...

۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - تست قند خون «بیورر» (Beurer) مدل «GL42» دارای 480 مورد حافظه، قابلیت تعیین وضعیت انجام تست، قابلیت میانگین‌گیری از نتایج بوده و با ...


نوار تست قندخون زیکلاس مد TD-4267 - پیترپن - اسمارت گلس

دستگاه تست قند خون زیکلاس مد مدل TD-4267 (با 50 عدد نوار) · کالا طب سلامت ... 4 days ago - تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار تست قند خون ...


لیست قیمت روز و کمترین قیمت تست قند خون | بهترین ...

در 1 فروشگاه. دستگاه تست قند خون بایونیم مدل GM110 به همراه یک بسته نوار تست و یک بسته ... تست قند خون بیورر مدل GL42 به همراه دو بسته‌ 50 عددی نوار تس .


لیست قیمت و مقایسه قیمت محصولات گروه تست قند خون - ...

تست قند خون بیورر مدل GL42. 41,500 ... نوار قندخون گلوکوشر مدل استار بسته 50 عددی ... دستگاه تست قند خون گالا مدل TD4277 به همراه یک بسته نوار 50 عددی ... دستگاه تست قند خون بایونیم مدل GM110 به همراه دو بسته نوار تست و یک بسته ...